July 16, 2024, 5:06 pm
Budynki mieszkalne - Radom, ul. Rapackiego

 

Zestawienie powierzchni dla budynku
Powierzchnia zabudowy 408,00 m2
Powierzchnia całkowita 1 675,10 m2
Powierzchnia użytkowa 1 500,87 m2
Kubatura 3223 m3


Na terenie osiedla znajduje się dziewięć 5-kondygnacyjnych powtarzalnych budynków z garażami podziemnymi - grupowanych po dwa –budynek TYP „A” i „B” jako „lustrzane odbicia” ze wspólnym zjazdem do garażu. Jedynie budynek nr1 nie ma swojego lustrzanego odbicia. Budynki usytuowane są wzdłuż drogi wewnętrznej przy której zaprojektowano miejsca postojowe i 2 place gospodarcze. Pomiędzy budynkami od strony zachodniej działki znajduje się placyk zabaw dla dzieci.
W budynku powtarzalnym znajduje się 20 mieszkań, dostępnych z klatki schodowej umieszczonej centralnie i doświetlonej znajdującym się na dachu świetlikiem. Budynek posiada 4 kondygnacje mieszkalne + garaż podziemny częściowo zagłębiony poniżej terenu. Do budynku przylegają schody zewnętrzne, wejściowe prowadzące na parter oraz do garażu podziemnego. Przy schodach znajduje się również zamknięta platforma dla osób niepełnosprawnych umożliwiająca osobom poruszającym się na wózkach dostęp do garażu i na parter budynku.
W garażu zaprojektowano 10 miejsc parkingowych, węzeł cieplny, pomieszczenie wodomierza i techniczne(przyłącze elektryczne) oraz pomieszczenia lokatorskie dla każdego mieszkania.